22 жовтня о 14:00 у відеозалі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбудеться круглий стіл «Як створювався Музей», присвячений 5-річному ювілею. Учасниками заходу будуть головний художник Музею Голокосту Віктор Гукайло, головний інженер КДЦ «Менора» Олександр Мірошник, голова прес-служби Дніпровської єврейської громади Олег Ростовцев, головний зберігач фондів Людмила Сандул.

22 жовтня у рамках святкування 5-річного ювілею Музею  "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відбудеться відкриття нової експозиції «Євреї після Голокосту». Ви зможете побачити унікальні експонати, присвячені поверненню євреїв України до мирного життя після завершення Другої світової війни, історії державного антисемітизму у СРСР та (не) пам’яті про Голокост. Окремий тематичний блок розповідатиме про долю видатних євреїв Радянської України – лауреатів державних премій, а також дніпровських євреїв - видатних спортсменів.

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування ювілею!

22 жовтня на Вас чекатимуть:

Шановні колеги! Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» запрошує Вас до співпраці з науковим журналом «Проблеми історії Голокосту: український вимір»/

“Holocaust Studies: A Ukrainian Focus”.

Журнал присвячено проблематиці Голокосту та інших геноцидів ХХ ст. Фокусуючись переважно на українських сюжетах, видання покликане ввести їх у широкий контекст європейської та світової історії.