13 лютого у Музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відбулось відкриття фотовиставки "Доросле кримське дитинство", присвяченої долі дітей політв'язнів в анексованому Росією Криму. Організатор заходу - "Кримський Дім" у Львові за підтримки Посольства Канади в Україні, музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", Українського інституту вивчення Голокосту ".

15 лютого Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідав пан Яцек Жур –  перший заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні. Пан Яцек Жур – давній партнер Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», один із тих людей, хто стояв біля витоків, мабуть, найуспішнішого проекту у сфері міжрелігійного та міжетнічного діалогу – семінару «Ковчег», який щороку об’єднує українську, польську, єврейську та кримськотатарську молодь.

04 лютого Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідали поважні гості – Заслужений артист України, провідний актор і режисер театру «КВН ДГУ» Євген Чепурняк та відомий український режисер і документаліст, фільми якого ставали призерами Канського міжнародного кінофестивалю Сергій Лозниця. Екскурсію експозиціями Музею провела науковий співробітник Олена Іщенко.

29 січня у рамках Всеукраїнського науково-педагогічного семінару, присвяченого Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, наукові співробітники Інституту «Ткума» та Музею Голокосту Зоряна Бондар та д-р Єгор Врадій презентували наукову та методичну літературу, видану протягом 2017 р. Це, зокрема, українське видання книги П. Глуховського та М. Ковальського «Апте. Незакінчена повість», присвячене трагічній долі талановитого юнака, який загинув під час Голокосту; монографія істориків О. Круглова, А. Уманського та І. Щупака «Голокост в Україні», де показана сучасна наукова картина історії «остаточного вирішення єврейського питання в Україні»; довідник «Праведники народів світу», де зібрана інформація про всіх мешканців України – рятівників євреїв, збірка методичних розробок вчителів «Уроки Голокосту – мужність, пам’ять, співчуття».

29 січня у Музеї «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулась Церемонія вшанування пам'яті жертв Голокосту. Шість свічок в пам'ять про шість мільйонів загиблих євреїв запалили голова правління «Джойнт» у Східній Україні Йонатан Лейфер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у м. Дніпро Вольфганг Мьоссінгер, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко, керівник благодійної організації «Кегіла-проджект» Барбара Гаффін (Бостон, США), голова Ради євреїв-ветеранів і учасників бойових дій Дніпра Соломон Флакс, Депутат обласної ради, ветеран АТО Павло Хазан. Модерував захід пам’яті д-р Ігор Щупак.